top of page

Bu işi de yapmıyoruz, 

 

Biz sadece bu işi yapıyoruz.

AlpLock herzaman sadece ihtiyacınız olanı sunar. Biz asla ihtiyacınız olmayan sadece reklam amaçlı özelliklerle şişirilmiş fiyatlı ürünler sunmayız. Alplock bedelini ürünlere ekleyecek reklamlar yapmaz. Biz maksimum kalitedeki ürünlerimizi en makul ücretlerle sunarız. 

2004'den beri , Makfa ARGE ekibi yanlızca konaklama sektörünün ihtiyaçlarına odaklanmıştır. Biz biliriz ki, bir otel misafiri ister motelde ister otel de ister 5*otelin bir suitinde asla koridorda beklemeyi kabul etmeyecektir. Bir kilidin ilk görevi misafirin odaya sorunsuz girişini sağlamaktır. Alplock ise yüksek makyajlı ya da hiç ihtiyacınız olmayacak gereksiz bazı özelliklerle donatılmış ürünler sunmaz. Alplock en stabil ürünleri , en doğru tasarımlarla ve ihtiyacınız olan gerçek donanımlarla en uygun fiyatlara sunar. Alplock'ın kendini makyajlayarak ya da büyük büyük lafların arkasında saklaması düşünülemez.

Alplock sistemleri çok kolay idame ettirilir. Alplock ürünleri çoğunlukla asimetrik tasarıma sahiptir böylece parçaları ters takılamaz. En küçük otellerde bile teknik servisler tarafından hızlıca ve kolayca bakımı yapılabilir. Alplock ürünleri bir kere söküldükten sonra zorluklarla eski haline getiribilen kötü tasarımlı ürünler ile karşılaştırılmamalıdır.

Alplock mekanizmalarında zorunlu olmadıkça plastik parçalan kullanmaz daima en saf ve en sağlam parçalardan oluşur. 

 

            Bizi neden seçmelisiniz. Cevaplar için tıklayınız.....

Alplock'ı seçmelisiniz çünkü Alplock size sadece ihtiyacınız olanı önerir ve gerçek değerini talep eder. 

bottom of page