top of page

Ürünler - Çözümler

 

SAHİP OLMA MALİYETİ EN UYGUN ÜRÜN

Elektronik Otel Kilit Sistemleri

 

Alplock yenilikçi , anlaşılır , basit ve esnek çözümler üretir. Tüm AlpLock ürünleri esktra sağlamdır. Ürünler kişiselleştirilebilir, farklı kol seçenekleri ve kaplama seçenekleri vardır. Ürünlerimize verdiğimiz 5 yıl garanti kendimize olan güvenimizin ve 14 yıllık tecrübemizin sonucudur.

Şifreli/Mekanik Kasalar.
Otel ve Ofis Tipi.

 

Tamamı 1.sınıf kesim, kaynak ve kaplama ile üretilir. Farklı ölçü ve renkte siparişler alınır.Ürünler 3yıl garantildiir. Tüm kilitleme mekanizması çeliktir. Tuş takımı aydınlatması, otomatik iç aydınlatma, zemine montaj, iç halı, opsyionel elektrik ile çalışma vb birçok özellik....

Akıllı Enerji Tasarruf Cihazı

 

Enerji Tasarruf Cihazı odadaki elektriğin oda kartı aracılığı ile kullanılmasını sağlar. Misafir odada değilken prizler ve klima çallışmaz. AlpLock üünlerinde sistem sadece otel tipi kart ile aktive olur bunun dışında çatal, plastik kart, kağıt vb şeylerle aktive olmaz. 

SM Serisi 100-240V AC giriş alır ve 62 Amper yük taşıyabilir.

Anahtar Kart Yönetim Yazılımı

 

KCM işletmedeki kartlı kilitlerin yönetimlerini sağlayan yazılımdır. Kullanıcı erişim seviyeleri ,log tutma, ağ üzerinde çalışma vb birçok özelliği vardır. KCM , Windows üzerinde C# ve SQL ile geliştirilmiştir. 

Akıllı Oda Yönetim Sis.
Oda Numaraları

 

Klasik oda numaralarından farklı olarak akıllı oda numaraları ışıklıdır ve Rahatsız Etmeyiniz, Odamı Temizleyin ve Minibar Servisi talebi gibi istekleri içerir. Online sistemde bu bilgiler arka ofisten takip edilebilir. Akıllı sistemler haousekeepingin işleri kolaylaştırır ve hızlandırır. AlpAKS ürün grubunda ayrıca klasik oda numaraları da sunulmaktadır.

Kabin Kilitleri

 

Kabin Kilitleri SPA merkezlerinin ve Spor Merkezlerinin vazgeçilmezidir.  Kullanıcılar kıymetli eşyalarını ve kıyafetlerini güvenli bir ortamda tutmak ister. Kabin kilitleri kolay yönetilebilir ürünlerdir. Alplock şifreli, kartlı, ön kayıtlı, tut bırak ve bilgisayar kontrollü çözümler sunar.  Alplock kilitleri ve kabin kilitleri aynı kartlarla kullanılabilir.

Ütü Masaları - İstasyonları
by AlpAKS

 

İş insanları her geçen gün daha da çok seyahat ediyorlar. Şehir ve iş temalı otel sayısı her geçen gün artıyor.İnsanlar otel odalarında hızlı ütüleme imkanı istiyorlar.  AlpAKS bu konuda da pratik ve modüler çözümler üretmektedir. Çekmece içine gizlenebilen ve asılabilen ütü masaları otellerin ve yurtların estetik ve yer sorununu çözmektedir.

Kapı Kolları - Kilitleri

 

Elektronik girişler dışındaki tüm genel kapılar için mekanik kilit ve kapı kolları çözümleri bulunmaktadır. Onlarca farklı kaplama ve kol seçeneği birçok ölçüde kilit seçeneği ve elektronik kilit ve mekanik kapılarda aynı ürünleri kullanma seçeneği... 

Kapı Aksesuarları
by AlpAKS

 

AlpAKS projeler için diğer Kapı Aksesuarlarını da sunar. Kapı Tekmelikleri, Zırh Plakası, İtme ve Çekmeler, Köşe Koruma ürünleri, Oda Numaraları, Kapı Dürbünleri, Zincirli Kilit, Yaylı ve Standart Menteşeler, Kapı Kapatıcılar ve diğerleri... 

Dekoratif Peçetelikler
by AlpAks

 

Dekoratif Peçetelikler ve sunum ürünleri odalara, işletmelere değer katar. Dekor ürünleri daima ortamın havasını belirleyen ürünlerdir. 

Kahve logolu bir peçetelik , misafirlerin kahve sipariş etmek istemelerine yol açarken, gülen bir yüz ifadesi ile bilinçaltında bir tebessüm oluşturacaktır. 

Dekoratik Askılıklar
by AlpAks

 

Duvar/Kapı Askıları ve Kancalar , Duvar rafları özel olarak projeler için üretilebilir. Ayrıca standart ürünler de bulunmaktadır. Sunulan ürünler son derece kaliteli ve dekoratif ürünlerdir.

Dekoratif Çöp Kovaları
by AlpAks
 

AlpAKS Elektrostatik boyalı ve paslanmaz çelikten üretilmiş iç ve dış mekan çöp kovaları da üretir.  Kovalar her renkte ve ölçüde olabilirken üzerlerine projeye özel logo uygulaması da yapılabilir.

bottom of page