top of page

R2 Modeli

RFID Kartlı Kilit Sistemi

 

2004 yılından beri RFID Kartlı Kilit Sistemleri üretiyoruz. Sistemlerimizde Philips NXP RFID chip ve Texas Instruments İşlemci kullanmaktayız.  EURO DIN normalarında E2 Kilit ile üretilmiştir. Kol sistemi özel olarak güçelndirilmiş olarak üretilmiştir.

Ürünlerimiz 5 yıl garantilidir. Yazılım güncellemeleri ücretsiz olarak yayımlanmaktadır. 

26 ülkede 100.000den fazla odada yerimizi aldık , sizin de projenizde olmak dileğiyle...

Modern ve ekstra güçlü kol mekanizması

5yilgarantitransparent.png
yerli-üretim-logo.png
R2 serisi Radyo Frekansı ile Tanımlama teknolojisini kullanır. Mekanik olarak da zor koşullarda uzun süre çalışabilecek şekilde otel, yurt kullanımına uygun olarak tasarlanmıştır.
Alplock R2 rakiplerinden daha farklı bir kol bağlantı mekanizmasına sahiptir bu mekanizma hem konforlu hem de çok sağlamdır. Kol açılma açısı çok düşüktür böylece hafif bir dokunuşla kapı açılır. Otel kilidi olarak misafirlerce kolaylıkla kullanılır.
R2'de orjinal Philips NXP Mifare 13.56Mhz Çipset ve Texas Instruments İşlemci kullanılır. Dış ortam kullanımında devre silikonla kaplanır.
Anti-Cloning teknolojisi ile kullanılan kartlar kopyalanamaz. Kullanılan yüksek kriptoplu Dongle da yazılımın kopyalanmasını ya da başka yerde çalışmasını önler. Her otel 3 katmanlı şifreleme ile diğerlerinden ayrılır.
R2'de de acil durumlarda kilidin açılabilmesini sağlayan gizli mekanik anahtar vardır. Otel yönetimi master anahtar ile kilidi acil durumlarda açabilir.
bottom of page