top of page

S6 Modeli

RFID Kartlı Kilit Sistemi

 

2004 yılından beri RFID Kartlı Kilit Sistemleri üretiyoruz. Sistemlerimizde Philips NXP RFID chip ve Texas Instruments İşlemci kullanmaktayız.  EURO DIN normalarına ve ANSI normalarına uygun iç kilitler bulunmaktadır. Yenileme projeleri için özel çözümler üretmekteyiz.

Ürünlerimiz 5 yıl garantilidir. Yazılım güncellemeleri ücretsiz olarak yayımlanmaktadır. 

26 ülkede 100.000den fazla odada yerimizi aldık , sizin de projenizde olmak dileğiyle...

Modern ve ekstra güçlü kol mekanizması

5yilgarantitransparent.png
yerli-üretim-logo.png
S6 serisi Radyo Frekansı ile Tanımlama teknolojisini kullanır. Mekanik olarak da zor koşullarda uzun süre çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır.304 Kalite Paslanmaz Gövdeye sahiptir.
Alplock S6 rakiplerinden daha farklı bir montaj bağlantı sistemine sahiptir. Bu sistem hem konforlu hem de çok sağlamdır. Zamanla ürünlerdeki gevşemeyi önler, ağacın doğal çalışması kilidi etkileyemez. Kol açılma açısı çok düşüktür böylece hafif bir dokunuşla kapı açılır. 
S6'da orjinal Philips NXP Mifare 13.56Mhz Çipset ve Texas Instruments İşlemci kullanılır. Dış ortam kullanımında devre silikonla kaplanır.
Kullanılan yüksek kriptoplu Dongle da yazılımın kopyalanmasını ya da başka yerde çalışmasını önler. Her otel 3 katmanlı şifreleme ile diğerlerinden ayrılır.
S6'da da acil durumlarda kilidin açılabilmesini sağlayan gizli mekanik anahtar vardır.
bottom of page