top of page

F2 Modeli

RFID Kartlı Kilit Sistemi, Otel Yurt ve Ofis

2004 yılından beri RFID Kartlı Kilit Sistemleri üretiyoruz. Sistemlerimizde Philips NXP RFID chip ve Texas Instruments İşlemci kullanmaktayız.  EURO DIN normalarına ve ANSI normalarına uygun iç kilitler bulunmaktadır. Yenileme projeleri için özel çözümler üretmekteyiz.

Ürünlerimiz 5 yıl garantilidir. Yazılım güncellemeleri ücretsiz olarak yayımlanmaktadır. 

26 ülkede 100.000den fazla odada yerimizi aldık , sizin de projenizde olmak dileğiyle...

5yilgarantitransparent.png

İhtiyacınızın Tam Karşılığı

F2 serisi Radyo Frekansı ile Tanımlama teknolojisini kullanır. Mekanik olarak da zor koşullarda uzun süre çalışabilecek şekilde tasarlanmıştır.304 Kalite Paslanmaz Gövdeye sahiptir.
Alplock F2 rakiplerinden çok daha teknolojik ve güçlü bir bağlantı sistemine sahiptir. Bu sistem hem konforlu hem de çok sağlamdır. Zamanla ürünlerdeki gevşemeyi önler, ağacın doğal çalışması kilidi etkileyemez. Kol açılma açısı çok düşüktür böylece hafif bir dokunuşla kapı açılır.
Özellikle Uzakdoğu ürünlerindeki basit ve zayıf montaj sisteminin getirdiği olumsuzluklar F2'de yoktur.
F2'de orjinal Philips NXP Mifare 13.56Mhz Çipset ve Texas Instruments İşlemci kullanılır. Dış ortam kullanımında devre özel UL746 onaylı Akrilik ile kaplanır.
Kullanılan yüksek kriptoplu Dongle da yazılımın kopyalanmasını ya da başka yerde çalışmasını önler.  F2'de de acil durumlarda kilidin açılabilmesini sağlayan gizli mekanik anahtar vardır.
15.png
NXP_chip.jpg
Texas.png
p-news-windows10_compatible.png
sqlserver_sql_server_2008_logo.png
bottom of page